Kokojan získal další cenné kovy

18. 07. 2017 | Debl
Ze zítřejšího tisku

Kokojan získal další cenné kovy

Nymburk – Patřili k nejstarším účastníkům, ale ani věk je nezastavil. Dvojice Kokojan – Trnková v dalším díle mistrovství republiky volejbalových deblech v Jindřichově Hradci obsadila v otevřené kategorii třetí místo.


Poděbradská liga se o prvním červencovém víkendu přehoupla do druhé poloviny. V sobotu se odehrálo letošní třetí pokračování poděbradské ligy ve třech kategoriích Muži/Ženy/Mixy.

Poděbradská liga se o prvním červencovém víkendu přehoupla do druhé poloviny. V sobotu se odehrálo letošní třetí pokračování poděbradské ligy ve třech kategoriích Muži/Ženy/Mixy.Foto: archiv Kamila Urbana

Kombinovaný nymbursko – budějovický mix obsadil celkově druhou příčku.

Ze sedmi společných účastí na této klíčové jindřichohradecké turnajové akci tak veteráni vytěžili dokonce sedm druhých míst a jsou druhou nejúspěšnější dvojicí v rámci mixového mistrovství seniorů v ČR.

Všechlapský Kokeš se po parádním loňském bronzu v letošním turnaji neprosadil. Doplatil na to, že neměl stálou partnerku. Po čtyřech porážkách dokonce turnaj skrečoval.

Konečné pořadí: A/ Mix open: 1. M. Železný + G. Železná (Praha), 2. L. Borowka ml. + L. Zadinová (Jindřichův Hradec), 3. T. Kokojan + E. Trnková (Nymburk/České Budějovice). B/ MČR veteránských mixů: 1. M. Železný + G. Železná, 2. T. Kokojan + E. Trnková, 3. manželé Perudžičovi.
Zdroj: http://nymbursky.denik.cz/ostatni_region/kokojan-ziskal-dalsi-cenne-kovy-20170718.htmlSKP Nymburk
Boleslavská 1831, 288 02 Nymburk

M: +420 606 567 240
E: skp.nbk@tiscali.cz

Copyright © 2018 by SKP Nymburk | realizace Regional | Administrace