Legendární sportovec Standa Randa „2016 – 8 - 82 – 66 – 4 - 0“ to opět „dal“!

11. 08. 2016 | Mažoretky
Nezlomný sportovní a životní bonviván z nymburské Remanence, S. „Dědek“ Randa, znovu hlouběji posunul svoji deblovou výdrž a dlouhověkou volejbalovou výkonnost do oblasti iluzí a snů.

Dvaaosmdesátka a rekord legendy z Rémy. foto - zleva S. Randa, T. Kokojan a V. Čipera, oslavenec se svými přáteli

Jak z tajemného číselného kódu vyplývá, v těchto srpnových dnech („2016 – 8“) svých dvaaosmdesátých („82“) narozenin nastoupil urputný důchodce, a to v roli aktivního playera, již těžko uvěřitelnou šestašedesátou („66“) sezónu! Tento čtyřikrát ženatý („4“) životní „mixácký mazák“ a nadprůměrně houževnatý chlapík, právě v několikadenním časovém horizontu svých dvaaosmdesátých narozenin, sehrál dvě zajímavé deblové exhibice. Tím také de facto úspěšně „zrefundoval“ své poměrně nevydařené účinkování a smutné vystoupení na letošním oficiálním klubovém turnaji, který nedohrál z důvodu nepříjemného zranění zádového trapézu. Víceméně úsměvná nula na konci numera, de facto značí starcovu deblovou „mixovou sterilitu“ (tzv. „the zero-man of mix“), kterou děda roky marně vehementně popírá. Tato skutečnost je ovšem na Remanenci všeobecně znám, neboť zpupný starý brach Randa (limitovaný pomenším somatotypem) mixy samotné, z důvodu určitého psychického traumatu a duševního bloku, v podstatě nikdy pořádně nehrál.                                              Ačkoliv žoviální a sebevědomý superveterán Randa podle papírových předpokladů nedotáhl ani jeden z prestižních špílů, proti místnímu kvalitnímu smíšenému páru, ve složení T. Kokojan a D. Bakešová do vítězného konce (s Petříkem 1:3 a Kokešem 2:3), přesto uspěl. Pokořil totiž, jak již bylo výše uvedeno, další rekordní časovou metu svého deblového účinkování na nymburském centrkurtu. Tím se již po několikáté neodmyslitelně zapsal do oficiální republikové Guinessovy knihy deblových rekordů („The Guiness Czech volleyball-debl records“).

Závěrem nezbývá, než upřímně pogratulovat a popřát dobrému a křepkému oslavenci a míčovému čarodějovi, maximum zdraví, štěstí a dalších sportovních úspěchů do jeho budoucího plodného života. K tomuto přání celé místní deblové obce, v čele s činovníky SKP Nymburk, se taktéž připojují stolní tenisté a tenisté z nymburské Remanence.

Výbor deblového oddílu SKP Nymburk

S gratukací se připojuje i VV SKP NymburkSKP Nymburk
Boleslavská 1831, 288 02 Nymburk

M: +420 606 567 240
E: skp.nbk@tiscali.cz

Copyright © 2018 by SKP Nymburk | realizace Regional | Administrace