Úrazové pojištění – informace pro členy

03. 03. 2017 | Mažoretky
Platné od 1.1.2017

Pojištění se vztahuje na všechny účastníky akcí pořádaných subjekty sdruženými v ČUS. Příkladem akcí jsou: sportovní utkání, tréninky, náborové a propagační akce. Pojistitel plní i za úrazy při provozování: horolezectví, jezdeckých závodů, skoků na lyžích, jízdy na saních, bobech nebo skeletonu v ledovém korytě, adrenalinových/free stylových disciplín nebo plně kontaktního sportu, ale i bě- hem dopravy na tyto akce. Pojištěni jsou všichni trenéři, rozhodčí a dokonce i průvodci (např. rodič, který je delegovaný klubem jako osoba, která zajišťuje odvoz dětí), pokud se úraz stane během organizovaných nebo delegovaných společných cest z místa bydliště nebo pracoviště na sportoviště nebo na jiné obdobné místo a zpět.

Úrazové pojištění – informace pro členy ČUS                Logo Kooperativa

Všechny subjekty sdružené v České unii sportu, tedy národní sportovní svazysportovní kluby a tělovýchovné jednotyokresní sdruženíkrajské organizace ČUS jsou pojištěny úrazovým pojištěním prostřednictvím pojišťovny Kooperativa, a.s. Smlouva č. 4950050842 je platná od 1. ledna 2017 s automatickou prolongací. Pojištění se vztahuje na všechny účastníky akcí pořádaných subjekty sdruženými v ČUS. Příkladem akcí jsou: sportovní utkání, tréninky, náborové a propagační akce, ale i doprava na tyto akce. Pojištění se dokonce vztahuje na úrazy mimo Českou republiku. Celý text smlouvy včetně oceňovacích tabulek naleznete ZDE.

 

Návod k nahlášení pojistné události v případě úrazu ZDE.

 

Oznámení události ke stažení: Oznámení pracovní neschopnosti:

 

Kooperativa Oznámení události Kooperativa Oznámení pracovní neschopnosti

 

Pro úrazy, které se staly v letech 2013 až 2016 postupujte podle tohoto návodu: Více informací, příslušný formulář ke stažení zde.

Vyplněné a potvrzené oznámení o škodné události se zasílá spolu s naskenovanou lékařskou dokumentací per e-mail na adresu oznameni.udalosti@pvzp.cz.

 

více na :

http://www.cuscz.cz/files/1985YjE.pdf

ÚRAZOVÉ POJIŠTĚNÍ - NOVÝ KONTAKT Dotaz: Je pravda, že podávání hlášení pojistných událostí (úrazů), prostřednictvím nové smlouvy uzavřené s pojišťovnou Kooperativa od 1.1.2017 jde pouze listinou poštou nebo osobně na poboč- ce? Není zde možnost formulář a přílohy naskenovat a zaslat na pojišťovnu elektronicky?

Veškerou komunikaci lze vyřešit i elektronicky, ale k zasílání takových podkladů musíte použít makléřskou firmu Renomia.

Minulý týden nám byl sdělen nový kontakt na Sabinu Římanovou z oddělení likvidace tel.: 221 421 744, email:

sabina.rimanova@renomia.cz

- na tuto adresu lze zasílat kompletní podklady v elektronické podobě.

Vice informací na: http://www.cuscz.cz/sluzby-servis/kooperativa.html

 
SKP Nymburk
Boleslavská 1831, 288 02 Nymburk

M: +420 606 567 240
E: skp.nbk@tiscali.cz

Copyright © 2018 by SKP Nymburk | realizace Regional | Administrace