Volejbal
Výbor

15. 05. 2024

V Žehuni o víkendu běhaly celé rodiny

V neděli 12.5. si Dana SUTTEROVÁ, na svátek matek, odskočila proběhnout do Žehuně – 1.ročník ŽERUN běh na 5 a 10 km Lehký terén po cyklostezce 5 KM: Sutterová Dana 1963 SKP Nymburk Ž 0:28:37 23.místo celkově a 6.místo mezi 14 ženami …
číst více

Výsledky IPSC střeleckých závodů 4.-5.5. a 12.5.

4. a 5. května jsem se zúčastnila Hana Najmonová v Komárně Mosquito Matche 24, kde získala stříbro. Týden na to, 12.5. jsme byli ve Znojmě na pátém kole Superligy a tentokrát Hana Najmonová kategorii Production Lady vyhrála. Velmi dobře si vedl i Petr Frinta, který v celkovém pořadí skončil na 11. místě.
číst více

13. 05. 2024

Letní Olympiáda dětí a mládeže 2024 v Českých Budějovicích

Na letní Olympiádu dětí a mládeže 2024 v Českých Budějovicích byla schválena konečná nominace . Nabrousit hřebíky na tretrách si může dokonce šestice nymburských žáků a žákyň. Středočeský kraj bude po náročných kvalifikačních bojích reprezentovat Martin Macoun, Zuzana Veselá, Václav Vlček, Johana Prokešová ,Thea Cimlová a Matěj Zinek.
číst více

12. 05. 2024

4. závod Jiromoto Vysočina cupu 2024.

Dyjické mosty Telč 11.5.2024 a Pepa Batelka opět na bedně!
číst více

11. 05. 2024

Krajského přeboru družstev Přípravky v Benešově 11.5.2024

Dnes proběhlo první kolo Krajského přeboru družstev Přípravky v Benešově. Nymburským barvám se dařilo a naše "A" družstvo obsadilo krásné 2. místo V individualnim závodě na 600m nechal za svými zády všechny běžce Jáchym Hrouda a doběhl si pro zlatou medaili. V dívkách Helena Němcová nestačila na závodníci Kutné Hory a Benešova a vybojovala třetí místo. Určitě stojí za zmínku i statečná Mischelle Mašínová, která kvůli zranění skončila v nemocnici, ale zlomená ruka se snad brzy zahojí a opět se vrátí na závodní dráhu. Všem moc gratulujeme a Míšo ať jsi brzy zase mezi námi.
číst více

09. 05. 2024

KP mladšího žactva

Ve středu 8. 5. 2024 se na atletickém stadionu v Kutné Hoře uskutečnily KP mladšího žactva. Nymburské barvy reprezentovali vybraní žáci a žákyně, kteří se bili jako lvi o titul přeborníka, či přebornice.
číst více

08. 05. 2024

1. ročník Memoriálu Kláry Holcové

Dne 5.5.2024 od 14.00 hodin proběhl na stadionu v Houštce ve Staré Boleslavi 1. ročník Memoriálu Kláry Holcové ve vrhu koulí a hodu diskem. Tato nadějná 20 letá mládežnická reprezentantka atletiky ve vrhačských disciplínách byla v prosinci loňského roku zákeřně usmrcena na FF UK v Praze. Na její počest v předvečer jejich nedožitých 21. narozenin byl uspořádán tento memoriál. Za SKP Nymburk se jej zúčastnila Simona Hlaváčková, která s Klárou v předcházejících letech soupeřila v 1. lize žen jak ve vrhu koulí, tak i v disku. Simona dosáhla v kouli výkonu 9,73m a v disku 30,62m.
číst více

1.kolo přeboru Středočeského kraje družstev dorostenců a dorostenek.

Dne 27.4.2024 se ve Staré Boleslavi konalo 1.kolo Stř. kraje dorostenců a dorostenek v atletice. Startovalo zde celkem 40 týmů a v nich 450 závodníků a závodnic a to včetně juniorů. Nejlepší výkony z nymburských atletů zaznamenali Svěcená Lucie v tyči - 290cm - 1.místo, Křenková Anežka v běhu na 3.000m - 11:45.20min. - 1.místo, Marák Oliver -1500m- 4:30.20min-1.místo, a štafeta dorostenek na 4x100m - ve složení-Vaňková, Hlaváčková, Svěcená a Pokorná v čase -51.49s-1.místo.
číst více

07. 05. 2024

Krajské přebory v atletických vícebojích žactva se uskutečnily 4-5.5.2024 v Benešově.

Johana Prokešová obsadila v sedmiboji 1. místo výkonem 4632 bodů a Martin Macoun byl třetí v devítiboji za bodový součet 4836 bodů. Johanka těžila především z kvalitních běhů, kde na 150 m vytvořila oddílový rekord časem 18,95 s a v ostatních disciplínách patřila mezi nejlepší. Martin Macoun také potvrdil, že běhy a skoky jsou jeho silná stránka a výkonem 638 cm ve skoku dalekém vytvořil nový oddílový rekord. Bohužel velké bodové ztráty ve vrzích a hodech jej ve výsledcích posouvaly dolů.
číst více

06. 05. 2024

Wings for Life World Run 2024

TENTO ZÁVOD JE UNIKÁTNÍ!! Na Wings for Life World Run začíná každý ve stejný čas. A to na celém světě. Profesionální sportovci, ti, kdo běží pro zábavu, nebo úplní začátečníci stojí společně proti Catcher Car. Tohle auto je pohybující se cílovou čárou a začíná pronásledovat běžce 30 minut po startu. Postupně stíhá jednotlivé běžce a vozíčkáře až do chvíle, kdy dostihne toho nejrychlejšího. Tím závod končí. A to nejlepší? 100 % startovného a všech příspěvků jde přímo na výzkum léčby poranění míchy. Letos i za naši účasti. Jan Matouš ve své kategorii v Jablonci na 19 místě. Světově na 2.837 místě.