Volejbal
Výbor

18. 05. 2024

SETKÁNÍ VOLEJBALISTŮ U PŘÍLEŽITOSTI 30. VÝROČÍ OD ZALOŽENÍ MIXOVÉ LIGY NYMBURSKA

Promotérské duo Kokojan – Kokeš zve všechny bývalé i současné nadšence smíšených šestek na setkání na Remanenci. Dobrým chlapcům se podařilo zrealizovat jedenadvacet ročníků včetně nultého ročníku. Na turnajích se protočily stovky hráčů a hráček, a to včetně dětí i seniorů. Projekt je podporovaný městem Nymburk a SKP Nymburk.
číst více

V Kolíně se slavilo

Dnes v Kolíně převzal Čestné uznání od komise rozhodčích Středočeského kraje k životnímu jubileu předseda atletického oddílu Pepa Rosůlek. Ke gratulaci se přidáváme!!
číst více

15. 05. 2024

V Žehuni o víkendu běhaly celé rodiny

V neděli 12.5. si Dana SUTTEROVÁ, na svátek matek, odskočila proběhnout do Žehuně – 1.ročník ŽERUN běh na 5 a 10 km Lehký terén po cyklostezce 5 KM: Sutterová Dana 1963 SKP Nymburk Ž 0:28:37 23.místo celkově a 6.místo mezi 14 ženami …
číst více

Výsledky IPSC střeleckých závodů 4.-5.5. a 12.5.

4. a 5. května jsem se zúčastnila Hana Najmonová v Komárně Mosquito Matche 24, kde získala stříbro. Týden na to, 12.5. jsme byli ve Znojmě na pátém kole Superligy a tentokrát Hana Najmonová kategorii Production Lady vyhrála. Velmi dobře si vedl i Petr Frinta, který v celkovém pořadí skončil na 11. místě.
číst více

13. 05. 2024

Letní Olympiáda dětí a mládeže 2024 v Českých Budějovicích

Na letní Olympiádu dětí a mládeže 2024 v Českých Budějovicích byla schválena konečná nominace . Nabrousit hřebíky na tretrách si může dokonce šestice nymburských žáků a žákyň. Středočeský kraj bude po náročných kvalifikačních bojích reprezentovat Martin Macoun, Zuzana Veselá, Václav Vlček, Johana Prokešová ,Thea Cimlová a Matěj Zinek.
číst více

12. 05. 2024

4. závod Jiromoto Vysočina cupu 2024.

Dyjické mosty Telč 11.5.2024 a Pepa Batelka opět na bedně!
číst více

11. 05. 2024

Krajského přeboru družstev Přípravky v Benešově 11.5.2024

Dnes proběhlo první kolo Krajského přeboru družstev Přípravky v Benešově. Nymburským barvám se dařilo a naše "A" družstvo obsadilo krásné 2. místo V individualnim závodě na 600m nechal za svými zády všechny běžce Jáchym Hrouda a doběhl si pro zlatou medaili. V dívkách Helena Němcová nestačila na závodníci Kutné Hory a Benešova a vybojovala třetí místo. Určitě stojí za zmínku i statečná Mischelle Mašínová, která kvůli zranění skončila v nemocnici, ale zlomená ruka se snad brzy zahojí a opět se vrátí na závodní dráhu. Všem moc gratulujeme a Míšo ať jsi brzy zase mezi námi.
číst více

09. 05. 2024

KP mladšího žactva

Ve středu 8. 5. 2024 se na atletickém stadionu v Kutné Hoře uskutečnily KP mladšího žactva. Nymburské barvy reprezentovali vybraní žáci a žákyně, kteří se bili jako lvi o titul přeborníka, či přebornice.
číst více

08. 05. 2024

1. ročník Memoriálu Kláry Holcové

Dne 5.5.2024 od 14.00 hodin proběhl na stadionu v Houštce ve Staré Boleslavi 1. ročník Memoriálu Kláry Holcové ve vrhu koulí a hodu diskem. Tato nadějná 20 letá mládežnická reprezentantka atletiky ve vrhačských disciplínách byla v prosinci loňského roku zákeřně usmrcena na FF UK v Praze. Na její počest v předvečer jejich nedožitých 21. narozenin byl uspořádán tento memoriál. Za SKP Nymburk se jej zúčastnila Simona Hlaváčková, která s Klárou v předcházejících letech soupeřila v 1. lize žen jak ve vrhu koulí, tak i v disku. Simona dosáhla v kouli výkonu 9,73m a v disku 30,62m.
číst více

1.kolo přeboru Středočeského kraje družstev dorostenců a dorostenek.

Dne 27.4.2024 se ve Staré Boleslavi konalo 1.kolo Stř. kraje dorostenců a dorostenek v atletice. Startovalo zde celkem 40 týmů a v nich 450 závodníků a závodnic a to včetně juniorů. Nejlepší výkony z nymburských atletů zaznamenali Svěcená Lucie v tyči - 290cm - 1.místo, Křenková Anežka v běhu na 3.000m - 11:45.20min. - 1.místo, Marák Oliver -1500m- 4:30.20min-1.místo, a štafeta dorostenek na 4x100m - ve složení-Vaňková, Hlaváčková, Svěcená a Pokorná v čase -51.49s-1.místo.