Martina „jede“
Na pražské Julisce dnes vyvrcholil atletický program.
Po Emě KALMANOVÉ, která zaběhla český rekord na šedesátce, se z posunutí národního maxima radovaly také sprinterky Středočeského kraje. Martina SEMECKÁ, Kateřina MODRÁKOVÁ, Tereza FILIPOVÁ a Aneta VALENTOVÁ zvládly historicky nejrychleji štafetu na 4×60 metrů už v rozběhu. Ve finále si pak doběhly pro zlato.






